W piątek i sobotę na boiskach ekstraklasy rządzili goście. Z pięciu rozegranych w te dni meczów, aż cztery padły bowiem ich łupem. I nie zabrakło przy tym zwycięstw spektakularnych, bo za takie trzeba było uznać wygrane Górnika Zabrze w Poznaniu z Lechem oraz Korony Kielce w Białymstoku z Jagiellonią. Wyłamała się tylko Legia, która pokonała Śląsk. Dość szczęśliwie, w dramatycznych okolicznościach, przy sporych kontrowersjach w końcówce.
Źródło: Derby dla Wisły
Derby dla Wisły
Poprzedni artykuł
