Na zaproszenie Ministerstwa Zdrowia uczniowie z 10 szkół średnich zobaczyli z bliska Centra Symulacji Medycznej (CSM). Odwiedzili CSM w Łodzi, Białymstoku, Poznaniu, Zabrzu i Lublinie.
Źródło: Na zaproszenie MZ uczniowie odwiedzili Centra Symulacji Medycznej
Na zaproszenie MZ uczniowie odwiedzili Centra Symulacji Medycznej
Poprzedni artykuł
