Środowa sesja na nowojorskich parkietach
przyniosła powrót do spadków. Inwestorzy w dalszym ciągu preferowali obligacje
skarbowe ponad akcje.
Źródło: Akcje w dół, obligacje w górę
Akcje w dół, obligacje w górę
Poprzedni artykuł
