Choć Elektrim zniknął z giełdy ponad 11 lat temu, akcjonariusze mniejszościowi wciąż walczą o jego powrót. W piątek planują manifestację, która przejdzie ulicami Warszawy.
Źródło: Akcjonariusze Elektrimu walczą z Solorzem. W piątek manifestacja
Akcjonariusze Elektrimu walczą z Solorzem. W piątek manifestacja
Poprzedni artykuł
