Holandia przedłuża obecność swoich żołnierzy i systemów Patriot w Polsce do grudnia – poinformował we wtorek wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Jak podkreślił, „obecność wojsk sojuszniczych wzmacnia odstraszanie”.
Źródło: Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Polsce. Odpowiedzieli na prośbę NATO
Holenderskie Patrioty zostaną dłużej w Polsce. Odpowiedzieli na prośbę NATO
Poprzedni artykuł
