Karol Bielecki, były piłkarz ręczny i wielokrotny reprezentant Polski, włączył się do walki ze smogiem. Stał się ambasadorem akcji edukacyjnej skierowanej do szkół w Kielcach i mieszkańców miasta.
Źródło: Kielce: słynny szczypiornista włączył się do walki ze smogiem
Kielce: słynny szczypiornista włączył się do walki ze smogiem
