„Sztuka. Na zdrowie” – to tytuł wystawy malarstwa i grafiki, która zostanie otwarta w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Prace Jana Bosaka na co dzień będą mogli oglądać pacjenci, ich rodziny, lekarze, ratownicy, pielęgniarki.
Źródło: Kraków: galeria sztuki w szpitalu
Kraków: galeria sztuki w szpitalu
Poprzedni artykuł
