Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnej minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski i wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko wręczyli 43 pielęgniarkom, pielęgniarzom i położonym odznaczenia za zasługi w ochronie zdrowia – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.
Źródło: Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej w Ministerstwie Zdrowia
Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej w Ministerstwie Zdrowia
Poprzedni artykuł
