Za nami kolejny odcinek programu „Agent – Gwiazdy” w TVN i choć wciąż nie wiadomo, kto jest agentem, jedno jest pewne: Mariola i Andrzej podbili serca internautów. Rowerowa przejażdżka Gołotów została wybrana najlepszym wątkiem odcinka.
Źródło: „Taka powinna być noc poślubna!” Małżeństwo Gołotów skradło show w ostatnim odcinku „Agenta”
"Taka powinna być noc poślubna!" Małżeństwo Gołotów skradło show w ostatnim odcinku "Agenta"
Poprzedni artykuł
