Premierzy oraz ministrowie obrony państw V4 (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) spotkają się z żołnierzami 1. Brygady Pancernej w warszawskiej Wesołej. Początek uroczystości zaplanowano na godz. 11.00. Pierwsi głos zabiorą szefowie rządów tych krajów, w tym premier Mateusz Morawiecki, a także szef MON Mariusz Błaszczak.
Źródło: Obchody rocznicowe wstąpienia do NATO
Obchody rocznicowe wstąpienia do NATO
